Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Галина Кириленко

Відгуки 9

katerina.star23

10.12.2018
Співпрацюємо з Галиною Максимівною вже не перший раз і кожного разу отримуємо море позитиву, купу гарних емоцій та вражень!!!Це людина - СВЯТО!!! Вміє робити сюрпризи та піднімати настрій, щоразу відкриває для нас своє місто з різного боку і це завжди цікаво як для дорослих так і для школярів. Дякуємо за співпрацю, будемо співпрацювати і далі!!!З повагою та захопленням діти та вчителі Великої Білозерки;)Натхнення та творчих ідей у подальшій роботі!!!

Vasylii

30.11.2018
Молодець !!!

Елена

26.11.2018
25 листопада 2018 року були з дітьми на екскурсії і м.Дніпро. Дякуємо Галини Кириленко за позитивні емоції, цікаві розповіді та професійно складений маршрут. Організація екскурсійної програми та самої екскурсії сподобалась. Вважаю, що це не остання наша зустріч. Рекомендую.

Виктория

17.09.2018
Этим летом Запорожский ландшафтный клуб был в гостях в Энергодаре. И мы очень рады, что нашим гидом стала Галина. Мы столько много нового и интересного узнали об истории города, о его архитектуре и паркам, о традициях жителей. Галина своим энтузиазмом и увлеченными рассказами просто влюбила нас в свой город!

Elena

17.09.2018
Замечательная экскурсия! Потрясающая подача! Дружным коллективом Джерело-Club г. Запорожье ставим наивысший балл Галине Кириленко за её профессионализм! Удачи и процветания!

Оксана

15.09.2018
Сьогодні з учнями їздили на екскурсію одного вихідного дня, заповідник Кам'яна могила на свято День Степу. Поїздку огрганізувала творча креативна та дуже позитивна Галина Максимівна тур. агенство "Веселый глобус". Хочемо подякувати їй за позитив яким вона нас зарядила перед початком поїздки, за її терпіння. Я та мої учні 6-Б кл. бажають Вам продовжувати в томуж дусі дарувати людям свято, побільше поїздок які обєднують людей, розширюють іх кругозір прививають любов до Батьківщини. Сподіваємось на подальшу співпрацю!!!

Светлана

11.09.2018
Якщо хочете отримати задоволення від екскурсії, то відправляйтеся у подорож з Галиною Максимівною. Завжди емоційна, енергійна, весела, майстер своєї справи. У неї завжди продумані і екскурсії, багато інформації, сюрпризів та несподіванок. З нею цікаво і дорослим, і дітям. Ніхто краще неї не розповість Вам про місто енергетиків - Енергодар. Рекомендую як екскурсовода- професіонала.

Елена

10.09.2018
Езжу с Галиной Максимовной не первый год и каждый раз это - ПРАЗДНИК!!!! Она профессионал своего дела!!!! Хотите эмоций, радости от познания нового, интересного,организованности, порядка, четкости....все к Галине Максимовне!!!! Каждое путешествие с ней заканчивается одинаково..." Хочу еще!!!!!" Если путешествовать, то только с Галиной Максимовной!!!!! Кстати....21-23.09 мы снова в путь...удачи всем нам!!!

Наталия

10.09.2018
Пользуюсь туруслугами Галины давно. Она профессионал своего дела. Всегда готова выслушать и реализовать ваши запросы как путешественника. Рекомендую к знакомству и сотрудничеству!
Оцінки Відгуки 10

200

грн/год

Енергодар
Українська, Російська

Спеціалізація

Досвід

з 1991 року
Підписатися

Підписники 1

Підписався 0