Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Що подивитись у місті?

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Церкви, костели, монастирі

Собор Різдва Христового (Ольгинська церква)

Ольгинська вулиця, 2А, Коростень

Карта міста Коростень

Про місто Коростень

Наразі Коростень носить статус міста обласного підпорядкування, хоча його історія набагато довша, ніж того ж Житомира – засноване воно було ще в 705-му році, задовго до хрещення Русі. Виходячи з цього факту одна з двох теорій походження його назви видається більш правдивою. Мова йде про те, що ім’я язичницького бога сонця Корса дійсно схоже на сучасну назву населеного пункту.

За багато віків своєї історії місто обростало легендами, історичними подіями і власним колоритом. Монголо-татарське іго, розпад Русі, козацькі баталії, контроль Речі Посполитої – все це Коростень пережив, залишаючись важливою адміністративною одиницею. Це сказалось в значній мірі на формуванні його архітектури і культурної спадщини – тут дійсно багато цікавих для туристів місцин.

Декілька музеїв, численні бібліотеки і постійні фестивалі в місті роблять його цікавим і різноманітним. Особливо привабливим виглядає фестиваль дерунів, який прийдеться до смаку любителям національної кухні і справжніх народних розваг під відкритим небом. Понад 4 десятки історичних пам’яток місцевого значення дозволять краще пізнати історію міста і регіону, який славиться своїм багатим минулим і значимим сьогоденням.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Коростень

Андрій Швачко

Київ, Вінниця, Батурин, Кам'янець-Подільський, Коростень, Дубно, Сатанів
індивідуальні тури та екскурсії гід фотограф корпоративні заходи

Антонина Король

Київ, Умань, Вінниця, Батурин, Біла Церква, Житомир, Коростень, Тальне, Ужгород, Мукачево, Богуслав, Чортків, Ніжин
індивідуальні тури та екскурсії фотограф

Наталія Пирогова

Київ, Львів, Одеса, Умань, Канів, Качанівка, Батурин, Чернігів, Кам'янець-Подільський, Біла Церква, Харків, Коростень, Чернівці, Вишгород
індивідуальні тури та екскурсії
Люблю життя та подорожі, надихаю та відкриваю - світ, себе у світі та світ у собі. Працюю з різними темами та маршрутами.

Відгуки 1

Ганна

26.04.2018
Древлянське місто - Іскоростень, відоме перш за все, легендою, як княгиня Ольга його спалила... Місто стоїть на скелястих берегах річки Уж. В скелях знаходиться комплекс підземного командного пункту часів другої Світової війни -.музей "Скеля". Його ще називають "Бункер Сталіна". Тут є телефон, що мав прямий зв'язок з Кремлем. Є й смачні цікавинки в Коростені - влітку тут влаштовують свято "День деруна". І смачніших дерунів, ніж коростенські, мабуть, не знайти!

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.